Część I - Na czym zarabiać w internecie?

Zapisz się już teraz na darmowy kurs zarabiania przez interntet!
 
 
E-mail:                

Imię:                   

Zgadzam się z Polityką Prywatności

   Będziesz zarabiać na wiedzy, którą posiadasz.
   To, od czego ja zaczynałem i proszę, abyś zrobił to samo, to znalezienie firmy, z którą chciałbyś podjąć współpracę. Podam Ci, gdzie szukać tych firm, ale najpierw przekażę Ci garść informacji, na czym będzie polegać Twoja działalność.

   Ponieważ zadeklarowałem we wstępie, że przedstawię Ci metody zarabiania, które nie będą wymagać od Ciebie nakładów finansowych wyższych niż 200 zł, najważniejsze, czego będziesz potrzebować to komputer z dostępem do Internetu, umysł otwarty na zdobycie wiedzy i umiejętności oraz serce pragnące zmian Twojego życia na lepsze. Jeśli masz to wszystko, jesteś na najlepszej drodze do wzbogacenia się. Teraz musisz tylko te trzy obszary połączyć, aby przyniosły zwielokrotniony efekt Twoich działań w postaci kolejnych złotówek na koncie.

   Twoja działalność polegać będzie na promowaniu i polecaniu produktów lub usług firm, z którymi podejmiesz współpracę. Za to polecanie i promocję, zostaniesz wynagrodzony prowizją, gdy klient, który dowiedział się od Ciebie o danym produkcie kupi go. To tak, jak gdybyś rozdawał na ulicy ulotki podpisane Twoim identyfikatorem (może to być imię, nazwisko, nr pesel lub jakiś inny unikalny numer). Klient, któremu dajesz ulotkę na ulicy idzie do sklepu, pokazuje sprzedawcy ulotkę i kupuje jakiś produkt. Sprzedawca wie, że to Ty poleciłeś tego klienta i Tobie należy się prowizja za jego zakup.

   Wprawdzie Twoja działalność będzie się odbywać w Internecie, nie będzie więc papierowych ulotek, ale zasada będzie bardzo podobna. Twój identyfikator zawarty będzie w linku (odnośniku), który umieścisz w sieci. Każdy, kto kliknie w niego i kupi coś, będzie Twoim poleconym, a Ty otrzymasz za jego zakup prowizję.

   Jak widzisz działalność ta jest niesłychanie prosta. Nie musisz mieć sklepu z tysiącami produktów, nie musisz się martwić o dostawców, terminy, płatności, magazynowanie, pakowanie. Tym wszystkim zajmie się firma, z którą podejmiesz współpracę. Twoim zadaniem jest tylko kierowanie zainteresowanych osób do jej strony sprzedażowej.

   Sprawą, której poświecimy najwięcej miejsca i czasu w tym kursie jest odpowiedź na pytanie – skoro to takie proste, to jak dotrzeć do największej liczby zainteresowanych klientów, aby zarobić za ich zakupy jak najwięcej pieniędzy? Są na to niezawodne i skuteczne sposoby! Nauczę Cię ich. Krok po kroku wprowadzę Cię w zagadnienia marketingu internetowego (nie przerażaj się, przedstawię Ci „łopatologicznie” wiedzę, która wystarczy, aby skutecznie promować się w sieci).

   Twoja działalność nie będzie wymagała zakładania firmy, opłacania składek na ZUS, ani innych opłat związanych z prowadzeniem firmy. Serwisy internetowe, z którymi podejmiesz współpracę będą wynagradzać Cię w oparciu o umowę o dzieło. I to nie musisz podpisywać umowy zaraz po przystąpieniu do programu. Na początek wskażę Ci serwisy internetowe, które nie wymagają podpisywania żadnych umów w momencie przystąpienia do współpracy (oczywiście możesz to zrobić, ale nie musisz). Możesz więc zaznajomić się z ich ofertami, zapoznać się jak funkcjonują, a umowę podpisać dopiero w momencie, gdy będziesz wypłacać zgromadzone pieniądze. Na marginesie dodam, że ja podpisałem umowy dopiero po kilku miesiącach, od zarejestrowania się jako partner podanych niżej serwisów, gdy na moim koncie partnerskim zgromadziła się większa kwota do wypłaty.

   Oto serwisy, z którymi warto podjąć współpracę. Wszystkie oferują wysokie prowizje, mają bardzo dobrze rozwinięty system wsparcia dla swoich partnerów (a więc i dla Ciebie) i oferują produkty, na które łatwo znaleźć klientów.

Nexto – najlepsza księgarnia z cyfrowymi publikacjami. W jej ofercie znajdują się audiobooki i ebooki z różnych dziedzin. Współpraca z ta księgarnią mi samemu przynosi najwięcej korzyści, mają bardzo dobre wsparcie dla partnerów, współpracuje się z nią komfortowo. Prowizje wynoszą od 7% – do 20%.


Złote Myśli – prowadzi sprzedaż ebooków, audiobooków i tradycyjnych książek z dziedziny finansów, prawa, rozwoju osobistego i samodoskonalenia. Jest to jeden z najlepszych programów partnerskich w polskojęzycznym Internecie, nazywany Złotym Programem Partnerskim. Prowizja dla Ciebie wynosi od 15% – do 40%.


Selkar – księgarnia internetowa. Selkar ma aspiracje w ciągu najbliższych lat stać się największą księgarnią wysyłkową, wykorzystaj to. Przystąpienie do programu partnerskiego Selkar gwarantuje prowizje w wysokości od 5%- do 10% wartości zakupów klienta netto.
 

Gloria24 – księgarnia katolicka, należy do programu partnerskiego ProPartner. Prowizje wynoszą od 2% - do 8%. Gloria 24 jest księgarnią znaną na rynku, dlatego przekierowania do niej mogą zaowocować dobrymi i częstymi prowizjami.


Tolle – księgarnia katolicka, oferuje prowizje w wysokości 7%. Tolle cieszy się dobrą opinią wśród klientów, dlatego warto przystąpić do jej programu partnerskiego i …zacząć zarabiać!eMentor – to projekt w którym możesz zarabiać promując nagrania video będące szkoleniami, dotyczące różnych tematów życia codziennego. Wśród szkoleń, na których możesz zarabiać znajdują się nagrania podejmujące tematy programowania, motywacji, zdrowia, jerzyków obcych i wiele innych. W eMentorze zarabiasz od 10% - do 90% wartości złożonego zamówienia.
Strona programu - wejdź   Przyjrzyj się, co oferują te firmy. Czy któryś z ich produktów mógłbyś sprzedawać? Przeczytaj dokładnie regulaminy ich programów partnerskich (tak nazywa się ta forma współpracy z firmami internetowymi, którą Ty również podejmiesz). Jeśli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, dopytaj na forum, albo napisz do mnie (wsparcia udzielam oczywiście bezpłatnie osobom, które pobiorą ebook z kursem, wypełniając formularz w bocznym menu). Daj sobie czas na zaznajomienie się z ofertami i zasadami współpracy. Możesz podjąć współpracę z jedną lub kilkom firmami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz