Z kim podjąć warto współpracę?

Oto kilka firm internetowych, z którymi warto podjąć współpracę. Wszystkie są księgarniami, z którymi możesz zacząć współpracować na umowę o dzieło. Księgarnie te będą wynagradzać Cię za sprzedaż książek z ich ofert.


Nexto – najlepsza księgarnia z cyfrowymi publikacjami. W jej ofercie znajdują się audiobooki i ebooki z różnych dziedzin. Współpraca z ta księgarnią mi samemu przynosi najwięcej korzyści, mają bardzo dobre wsparcie dla partnerów, współpracuje się z nią komfortowo. Prowizje wynoszą od 7% – do 20%.
Strona sklepu - wejdźZłote Myśli – prowadzi sprzedaż ebooków, audiobooków i tradycyjnych książek z dziedziny finansów, prawa, rozwoju osobistego i samodoskonalenia. Jest to jeden z najlepszych programów partnerskich w polskojęzycznym Internecie, nazywany Złotym Programem Partnerskim. Prowizja dla Ciebie wynosi od 15% – do 40%.
Strona sklepu - wejdźSelkar – księgarnia internetowa. Selkar ma aspiracje w ciągu najbliższych lat stać się największą księgarnią wysyłkową, wykorzystaj to. Przystąpienie do programu partnerskiego Selkar gwarantuje prowizje w wysokości od 5%- do 10% wartości zakupów klienta netto.
Strona sklepu - wejdźGloria24 – księgarnia katolicka, należy do programu partnerskiego ProPartner. Prowizje wynoszą od 2% - do 8%. Gloria 24 jest księgarnią znaną na rynku, dlatego przekierowania do niej mogą zaowocować wysokimi i częstymi prowizjami.
Strona sklepu - wejdźTolle – księgarnia katolicka, oferuje prowizje w wysokości 7%. Tolle cieszy się dobrą opinią wśród klientów, dlatego warto przystąpić do jej programu partnerskiego i …zacząć zarabiać!
Strona sklepu - wejdź