Zakończenie... albo początek

   W tym kursie przedstawiłem Ci podstawowe informacje o działalności w marketingu sieciowym. Mimo, że są to jedynie najważniejsze tematy i w formie „bardzo skoncentrowanej”, to wystarczają do osiągania dobrych pozycji w wyszukiwarce.
Wiesz, jak utworzyć blog z wartościową domeną, wiesz, jak go wypromować, jak sprzedawać produkty innych firm. Wiesz, że aby zarabiać nie musisz nic produkować, magazynować towarów, martwić się o terminy, licencje, koszty transportu.
  
   Odnajdź w sobie to, co masz pozytywnego, coś, co pozwoli Ci pomagać innym i zarabiać na tym. Przekazanie swojej wiedzy to właśnie jest pomoc tym, którzy takiej wiedzy potrzebują. To, co Tobie może wydawać się oczywiste, dla innych ludzi jest cenną informacją.
Wykorzystaj więc swoją wiedzę i doświadczenie, a w połączeniu z kilkoma prostym metodami e-biznesu, stworzysz sobie strumień finansowy, dzięki któremu stałe wydatki zamienisz na stałe dochody.

   W życiu tak jest, że gdy coś się kończy, to zaczyna się coś nowego. Jeśli kończąc czytać ten kurs masz ochotę rozpocząć działanie na własny rachunek, to jest to optymistyczny zwiastun Twojej lepszej przyszłości. Przyszłości, na którą TY masz największy wpływ i TYLKO od Ciebie zależy, jak ona będzie wyglądać.

   Życzę Ci, aby Twoje słabości, problemy lub niedostatki stały się Twoją siłą i motywacją do twórczego działania w e-biznesie.

Pozdrawiam
Tomek Lirycki